Ankaranın ilk evden kaçış oyunlarından go here Escape evden kaçış oyunu en yeni en kaliteli haliyle 3 oyunla birlikte misafirlerine harika deneyimler yaşatıyor. Kurgu, tasarım konsepti ile korku konseptli evden kaçış oyunlarının en iyilerinden şüphesiz.

спайс закладки саранск The ESCAPE ROOM 

Oyun süresi 60 dk. Tam randevu saatinde gelmenizde fayda vardır. Oyun minimum 2 maksimum 5 kişi arasında oynanır. Kapıdan girdiğiniz anda oyun başlayacaktır. Oyunlar fiziksel güç, veya atletik özellik gerektirmez. Atmosferin yaratabileceği gerginlik dışında, bir korku öğesi mevcut değildir.

Oyun içinde herhangi bir görüntü kaydedici kullanmamanızı, sonra oynayacak olanların hevesini kıracak bilmece, senaryo veya mimari ipuçları barındıracak paylaşımlarda bulunmamanızı rica ederiz. Tüm oyunlar boyunca izleniyor, ve dinleniyor olduğunuz bilincinde olun. Oyunu bırakmak isteyen yönetmenle irtibata geçerek ayrılabilir, kalanlar oyuna devam edebilir.

Herhangi bir fiziksel, ya da psikolojik özellikleri oyunun gidişatını engelleyebilecek olanların bu özelliklerini ekibe bildirmeleri beklenir. Oyunlarda kullanabileceğiniz bir tuvalet bulunmamaktadır.

here Bizi arayın Korku evlerinin avantajlı fiyatlarından faydalanın..  

http://zaodc.ru/prioriti/142.html Rezervasyon ve Danışma

ANKARA KORKU EVİ

Korku Yorum Danışma Hattı 

531 250 49 49

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here